Packages

Dla Kobiet w Ciąży

salon

Piękna w ciąży

Dziewięć miesięcy ciąży to okres istotnych zmian fizjologicznych i psychicznych, w którym warto zadbać o siebie również pod względem kosmetycznym.
Programy pielęgnacyjne dla kobiet w ciąży dobierane są indywidualnie, po rozmowie na temat przebiegu ciąży, zaleceń lekarza i ogólnego samopoczucia.

 

Ogólne informacje:

Pierwszy trymestr

Nudności czy napady senności w ciągu dnia to często cechy charakteryzujące pierwszy okres ciąży. Tego rodzaju zjawiska zaburzają zwykły rytm życia, powodując, że twarz wygląda na zmęczoną.
W tym okresie zachowuje się szczególną ostrożność i minimalizm wykonywania zabiegów i stosowania preparatów kosmetycznych. Można wykonać np. masaż twarzy z zastosowaniem delikatnych preparatów pielęgnacyjnych.

Drugi trymestr

Jest to okres zwykle najspokojniejszy i komfortowy dla przyszłej mamy. Duża ilość estrogenów produkowanych przez organizm powoduje często przesuszenie skóry. Od 4 miesiąca nieznacznie zaczyna wzrastać waga ciała, warto wówczas pomyśleć o intensywnej pielęgnacji odżywczej dla skóry.
Warto wykonywać masaże zapobiegające procesom zatrzymywania się wody w organizmie. Masaż usuwa napięcie często towarzyszące ciąży, stymuluje krążenie krwi i limfy, dotlenia tkanki i usprawnia usuwanie toksyn. Przynosi komfort, uspokaja, poprawia jakość snu oraz poprawia komunikację przyszłej mamy z dzieckiem.

Trzeci trymestr

Zwykle w tym okresie daje się we znaki zmęczenie, dodatkowe kilogramy, obciążające kręgosłup oraz zaburzenia krążenia. Ulgę przynoszą masaże pleców i stóp.

Contact

Babor Beauty SPA

Grabiszyńska Street 212/U10 Ground Floor
53-235 Wrocław
telephone 662 261 615
email: biuro@longevite.pl
Monday - Friday  10:00 to 20:00
Saturday  10:00 to 15:00

zakład longevite – wejście nr 2

Map directions